Ana sayfa

Bancle technology

Çin Bancle technology Sertifikalar
Çin Bancle technology Sertifikalar
Sıkı çalışman için teşekkürler. Profesyonel hizmetleriniz, kaliteli ürünleriniz ve rekabetçi fiyatınız çok etkileyicidir.

—— Mr.FooCH

Hızla müdahale ve müşterinin gereksiniminin, mesleki teknolojinin, ciddi olduğunu tam olarak anlama, şirketinizin hizmetine katılıyorum

—— Mr.James

Mükemmel alışveriş! yüksek kalite kartlarından çok memnunuz

—— Mr.West

Ben sohbet şimdi

Bancle technology

1 2 3 4
Bancle technology Bancle technology Bancle technology Bancle technology

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : BEYAZ AKILLI
No. Çalışanları : 20~40
Yıllık satış : 8,000,000-100,000,000
Yıl kurulan : 2007
İhracat p.c : 90% - 100%

 

                  Çin Bancle technology şirket Profili 0

 

BEYAZ AKILLI TEKNOLOJİ, akıllı kartların ve ilgili ürünlerin uygulanmasında pazar lideridir.Dünya çapında 100 milyondan fazla ürün sevk ettikten sonra, müşterilere çok çeşitli akıllı kartlar, kart okuyucular ve aksesuarlar, RFID bileklikler ve RFID anahtarlıklar, ayrıca RFID etiketleri ve etiketleri, okuyucular vb. İle birlikte sunabiliyoruz!

 

Üretim tesislerimiz, dünyanın dört bir yanından gelen en son teknolojiden yararlanmaktadır.Bu yaklaşım, en son yenilikleri müşterilerimize aktarmamızı sağlayan üretim tekniklerini ve ürünlerini eve getirmek için uluslararası kuruluşlarla yakın bir şekilde çalışmayı sağlar.Uluslararası bağlantılarımızla, plastik kart dünyasının sunduğu en son teknolojiye erişiminiz garanti edilebilir.

 

   BEYAZ AKILLITECHNOLOGY, plastik üzerine baskı konusunda temel yeterliliğe sahiptir ve sonuç olarak otel endüstrisi için yararlı olan bir dizi plastik kart sağlar.Misafir odası anahtar kartları, üyelik kartları, sadakat kartları, POS kartları, Spa kartları, Kimlik kartları, RIFD kartları, ön ödemeli kartlar ve bir otelde kullanılabilecek diğer basılı plastik kartlar.

 

Önde gelen kilit satıcıları ile ilişkilerimiz var.Bu, kilit tedarikçinizle aynı orijinal kaliteyi elde etmenin güven ve rahatlığına sahip olduğunuz anlamına gelir.Ancak, doğrudan üretici maliyetleri ve daha hızlı yanıt süreleri ile Ürünlerimiz, Saflok, Kaba Ilco, Onity, Miwa ve Ving.RFID Otel anahtar kartları ve RFID kimlik bilgileri ISO (Uluslararası Standartlar Organizasyonu) kalitesinde üretilmektedir.RFID kartlarımız ve kimlik bilgilerimiz, mevcut en iyi yüksek frekanslı iletim çiplerini kullandığımız için doğru ve hızlı okumalar sağlar.

 

Ayrıca, kayıpları önlemek için veri yakalamada RFID çözümü, perakende, sağlık hizmetleri, BT varlığı, Endüstri, petrol ve gaz, lojistik ve diğer kesin müşteri gereksinimleri için yüksek performanslı RFID etiketleri üreten lider bir ürün sunuyoruz.


Ayrıca, müşterilerin özel ve zor RFID uygulamalarını çözmelerine yardımcı olacak özelleştirilmiş etiketler konusunda da profesyonel ve deneyimliyiz.Yıllarca süren teknoloji araştırma ve geliştirmeden sonra, anten tasarımı, çözüm geliştirme ve otomasyon ekipmanlarında, özellikle EAS / RFID çift frekanslı etiketler, RFID lastik etiketi, yüksek sıcaklık metal etiketi, esnek metal etiket, çamaşır etiketleri, takı alanlarında çok büyük atılımlar yaptık. etiketler vb.

İletişim bilgileri
Bancle technology

İlgili kişi: Mr. kenny

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)