Ana sayfa

Bancle technology

Sıkı çalışman için teşekkürler. Profesyonel hizmetleriniz, kaliteli ürünleriniz ve rekabetçi fiyatınız çok etkileyicidir.

—— Mr.FooCH

Hızla müdahale ve müşterinin gereksiniminin, mesleki teknolojinin, ciddi olduğunu tam olarak anlama, şirketinizin hizmetine katılıyorum

—— Mr.James

Mükemmel alışveriş! yüksek kalite kartlarından çok memnunuz

—— Mr.West

Ben sohbet şimdi

Bancle technology

1 2 3 4 5 6 7 8
Bancle technology Bancle technology Bancle technology Bancle technology Bancle technology Bancle technology Bancle technology Bancle technology
building office

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Dünya çapında
Markalar : Taşıyıcı RFID
No. Çalışanları : >100
Yıllık satış : 8,000,000-100,000,000
Yıl kurulan : 2007
İhracat p.c : 90% - 100%
BANCLE TECHNOLOGY, akıllı kartların ve ilgili ürünlerin uygulanmasında bir pazar lideri. Dünya çapında 100 milyondan fazla ürün gönderen müşterilerimize, RFID bileklikleri ve RFID anahtar fobları, ayrıca RFID etiketleri ve etiketleri ve daha fazlasıyla birlikte çok çeşitli akıllı kart, kart okuyucu ve aksesuarları sunabiliyoruz!

Üretim tesislerimiz dünyanın her yerinden gelen en son teknolojiden yararlanmaktadır. Bu yaklaşım, en son yenilikleri müşterilerimize iletmemize imkân sağlayan ev imalat teknikleri ve ürünleri getirmek için uluslararası kuruluşlarla yakın işbirliği içinde çalışmaya devam etmektedir. Uluslararası bağlantılarımızla, plastik kartların dünyasına en son teknolojiye erişmenizi garanti altına alabilirsiniz.

BANCLE TECHNOLOGY plastikler üzerine basılmış baskıya sahiptir ve sonuç olarak otel endüstrisinde faydalı plastik kartlar tedarik etmektedir. Konuk odasında tuş kartları, üyelik kartları, sadakat kartları, POS kartları, Spa kartları, kimlik kartları, RIFD kartları, ön ödemeli kartlar ve otellerde kullanılabilen diğer basılı plastik kartlar.

Öncü kilit tedarikçileriyle olan ilişkilerimizden memnuniyet duyuyoruz. Bu, kilit tedarikçinizle aynı orijinal kaliteyi elde etme konusunda kendine güven ve rahatlığınız olduğu anlamına gelir. Doğrudan üretici maliyetleri ve daha hızlı tepki sürelerinde. Ürünlerimiz, Saflok, Kaba Ilco, Onity, Miwa gibi tüm büyük kilit üreticileriyle uyumludur ve Ving. RFID Otel anahtar kartları ve RFID kimlik bilgileri ISO (Uluslararası Standartlar Örgütü) kalitesinde üretilmektedir. RFID kartlarımız ve kimlik bilgilerimiz doğru ve hızlı okumalar sağlar, çünkü mevcut en iyi yüksek frekanslı verici çipleri kullanıyoruz.

Buna ek olarak, müşterilerimizin, perakende, sağlık, BT varlıkları, Sanayi, petrol & gaz, lojistik ve diğer kesin gereksinimleri için önde gelen üretim yüksek performanslı RFID etiketlerini kaybetmeyi önlemek için veri yakalama konusunda RFID çözümü sunuyoruz.


Özel ve zorlu RFID uygulamalarını çözmek için müşterilere yardımcı olacak özelleştirilmiş etiketler için de profesyonel ve deneyimli durumdayız. Teknoloji araştırma ve geliştirmenin yıllar sonra, özellikle EAS / RFID çift frekans etiketleri, RFID lastik etiketi, yüksek sıcaklık metal etiket, esnek metal etiket, çamaşırhane etiketleri, mücevher anten tasarımı, çözüm geliştirme ve otomasyon ekipmanları, çok büyük bir atılım yaptık etiketler, vb.

İletişim bilgileri
Bancle technology
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)