Sıkı çalışman için teşekkürler. Profesyonel hizmetleriniz, kaliteli ürünleriniz ve rekabetçi fiyatınız çok etkileyicidir.

—— Mr.FooCH

Hızla müdahale ve müşterinin gereksiniminin, mesleki teknolojinin, ciddi olduğunu tam olarak anlama, şirketinizin hizmetine katılıyorum

—— Mr.James

Mükemmel alışveriş! yüksek kalite kartlarından çok memnunuz

—— Mr.West

Ben sohbet şimdi

Bancle technology

1 2 3 4 5 6 7 8
Bancle technology Bancle technology Bancle technology Bancle technology Bancle technology Bancle technology Bancle technology Bancle technology
building office

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Dünya çapında
Markalar : Taşıyıcı RFID
No. Çalışanları : >100
Yıllık satış : 8,000,000-100,000,000
Yıl kurulan : 2007
İhracat p.c : 90% - 100%

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Görevimizin belirttiği gibi, müşteri hizmetleri bizim en büyük önceliğimizdir. Bu nedenle, önde gelen bir üçüncü taraf değerlendirme firması olan Trustpilot ile müşterilere satınalma sonrası anket fırsatları sunmak için sözleşme yaptık. Müşterilerin, bilinen kalite ve hizmet hakkında söylediklerini okumak için aşağıdaki grafikte tıklayın.

ÜRETİCİ-DOĞRUDAN FİYATLANDIRMASI

Bancle'dan alışveriş yaparken, doğrudan para kazanmakla kalmaz, aynı zamanda prova onay süreci sırasında da üreticiden doğrudan satın alırsınız. Son derece rekabetçi fiyatlarımız, maliyetleri kontrol etmenize yardımcı olur ve fabrikada eğitilmiş müşteri hizmetleri temsilcileri, her adımda size yol gösterecektir.

KALİTE

Hem bağımsız işletmeler hem de ulusal markalar için bir PVC kartı üreticisi olarak, kart kalitesini çok ciddiye alıyoruz. Bancle'dan satın alınan kartların her biri, üretim sırasında ve nakliye öncesi kalite kontrolü sırasında tekrar kontrol edilir.

MEMNUNİYET GARANTİSİ

Biz sadece kaliteyi ciddiye almıyoruz, garanti ediyoruz! Hedefimiz, müşterilerin siparişlerinden tamamen memnun olmalarını sağlamaktır. Herhangi bir nedenle, siparişinizin doğruluğundan% 100 memnun değilseniz siparişinizi düzeltir, hesabınızı kredilendiririz veya tam bir geri ödeme sağlarız.

İletişim bilgileri
Bancle technology
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)